אודות

תמיד חשבתי, ואמרו לי שאני רגועה, שלווה, יודעת לראות רק את הטוב,אבל רק אחרי שלמדתי שיטות טיפול אלטרנטיביות שונות(הילינג דמיון מודרך קרניו סקראל ו-N.L.P ועוד)ועברתי בעצמי סידרת מפגשי טיפול בשיטות הנ"ל גיליתי את הנס שעומד אחרי השיטה.

גיליתי בריאות אמיתית גופנית ונפשית, למדתי באמת איך לראות את הדברים, למדתי לנהל את מחשבותיי, למדתי להתגבר על מכשולים, למדתי להתגבר על תחלואים , רכשתי ביטחון ויכולות חדשים. היום אני יודעת באמת מה זה איכות חיים.

שמי יעל בלייברג, מנחה בכירה, מטפלת ומרצה ברפואה משלימה.

משלבת במפגשים ובהרצאות את כל ארגז הכלים שברשותי, ונעזרת בקלפים טיפוליים. שילוב בין השיטות האלטרנטביות השונות יוצרות כלי טיפולי מנצח. בכל שנות עבודתי כמורה, בכל שנות חיי כחברה, תמכתי ועזרתי לתלמידים, לקולגות, לחברים ולבני משפחה להתגבר על קשיים, להיות אוזן קשובה. מתוך אינטואיציה אישית.

רציתי להפוך יכולת זו ליכולת מקצועית. הרבה שנים חיפשתי כלי טיפולי מיוחד מקצועי,עד שיום אחד נכחתי בהרצאה שהציגה את הדמיון המודרך ו-N.L.P,מיד הרגשתי שלזה חיכיתי הרבה זמן, למחרת נרשמתי ללימודים למדתי שלש שנים במכללת "רטר" , קבלתי כלים מדהימים לטיפול, שבעזרתם חווים שינוי, ריפוי,ואיכות חיים.

לאחר שהיו ברשותי כלים אלו הרגשתי צורך לשלב כלי טיפול נוספים כדי לתת מענה מושלם לגוף ולנפש. כך הגעתי ללימודי הילינג קרניו סקראל, סו-ג'וק (רפואה קוראנית), סוטאי ועוד.

אני משלבת בטיפולים את שיטות הטיפול השונות בהתאם למטופל, שיטות שעובדות על הסיבה ועל הסימפטום.

בהמשך למדתי עיסוי ודיקור פנים אנטי אייג'ינג, טיפול ייחודי טבעי (שאינו חודרני), מחזיר חיות לפנים, מעדן קמטים ממצק שרירים. להראות ולהרגיש צעירים.

טיפלתי ומטפלת בעשרות אנשים מרוצים.

מזמינה גם אתכם לחוות את חווית השינוי והריפוי.